Met het Rotterdams Ballonnenbedrijf komen we op de mooiste plekken van Rotterdam en die ervaring delen we graag met anderen. Ontdek wat te zien en doen bij Kerk Van De Nazarener Rotterdam en waar men onze ballonnen voor inzet.
Het Rotterdams Ballonnenbedrijf is bij veel locaties in Rotterdam een vaste of welbekende leverancier van ballonnen. Daarom kunnen we onze klanten goed informeren over de mogelijkheden met ballonnen op deze plekken.
Enkele must-see bezienswaardigheden en Hotspots als Zuidplein Theater, Zuidplein, SS Rotterdam, Ahoy, bevinden zich op slechts 0.8 km afstand.
Hotels in de buurt | Afstand |
---|---|
SS Rotterdam | 0.98 km |
ART Hotel | 1.19 km |
Hotel New York | 1.58 km |
New Ocean Paradise Hotel | 1.74 km |
Bruno Room Mate | 1.88 km |
Restaurants in de buurt | Afstand |
---|---|
UFO Restaurant | 0.49 km |
Amazing Oriental | 0.68 km |
Brasserie Zuidplein | 0.87 km |
Iskender | 1.03 km |
CEO Baas van het Vlees | 1.30 km |
De onderstaande reviews zijn afkomstig van Google.
Meer reviews over Kerk van de Nazarener | Geef jouw mening over Kerk van de Nazarener
Dag | Tijden |
---|---|
maandag | 10:00–12:00, 17:00–18:00 |
dinsdag | Gesloten |
woensdag | 10:00–12:00, 17:00–18:00 |
donderdag | 10:00–12:00 |
vrijdag | 10:00–12:00 |
zaterdag | Gesloten |
zondag | 10:00–11:30 |
Parkeren nabij Kerk van de Nazarener kan gewoon op straat. Echter is het goedkoper om je auto in een parkeergarage te parkeren.
Dichtstbijzijnde parkeergarage: ParkBee Carnissesingel Reserveer Parkeerplaats
Reserveer je parkeerplaats bij ParkBee Carnissesingel van te voren en garandeer je van een parkeerplek. Je betaalt gegarandeerd de laagste prijs. Van te voren je parkeerplaats reserveren bespaart je geld, tijd en stress.
Waar parkeren | Wanneer betaald parkeren | Parkeertarief 2025 |
---|---|---|
CARNISSESINGEL (op straat zone 200) | ma t/m za: 09:00 - 23:00 | € 2,16 per uur |
Parkeergarage ParkBee Carnissesingel (loopafstand 0.61 km) | ma t/m zo: 0:00 - 23.:59 | € 2.80 per uur |
Gratis Parkeren kan bij P+R Slinge (1.86 km.). Je dient dan wel verder te reizen naar Kerk van de Nazarener met het openbaar vervoer d.m.v. je OV-Chipkaart. Lees ook ons blog over gratis parkeren in Rotterdam.
Het Rotterdams Ballonnenbedrijf decoreert regelmatig bij Kerk van de Nazarener. We kennen de locatie goed en kunnen u als geen ander informeren over het bezorgen van de beste kwaliteit 100% biologisch afbreekbare ballonnen op deze plek. Klik hier voor de mogelijkheden en onze prijzen.
Hieronder een aantal foto's van (helium) ballonnen en ballondecoraties welke het Rotterdams Ballonnenbedrijf heeft verzorgd voor Kerk Van De Nazarener. Plan je binnenkort een event bij Kerk Van De Nazarener en wil je een soortgelijke ballondecoratie bestellen? Rotterdams Ballonnenbedrijf is je nr #1 keuze. Stuur ons een WhatsApp bericht naar +31 (0)10-3073668. We bezorgen 24 uur per dag, 7 dagen per week in Rotterdam en zijn van 's ochtends vroeg tot 's avonds bereikbaar voor onze klanten via Whatsapp.
De openingstijden van Kerk van de Nazarener zijn als volgt:
Je kunt parkeren op straat bij CARNISSESINGEL (zone 200). Hier geldt betaald parkeren van ma t/m za: 09:00 - 23:00 tegen een tarief van € 2,16 per uur per uur.
Een andere optie is parkeergarage ParkBee Carnissesingel, op slechts 0.61 km loopafstand. De parkeerkosten hier bedragen €2.80 per uur en de garage is 24/7 geopend.
Wil je gratis parkeren? Dan kun je terecht bij P+R Slinge (1.86 km verderop). Vanaf daar kun je met het openbaar vervoer naar Kerk van de Nazarener reizen met je OV-chipkaart.
Disclaimer: In onze blogs en op onze pagina’s staan affiliate links. Wanneer je via één van deze links een aankoop doet, ontvangen wij een (meestal kleine) commissie van de verkoper.